Vodičkova 17, Praha 1
tel.: 608 167 450
e-mail: info@lapuravita.cz

Odstranění strií

Intenzivní pulsní světlo, zkráceně IPL, je nová moderní účinná technologie, která využívá blahodárného působení určitého světelného záření na kůži a podkoží. Ošetření je bezbolestné a vysoce účinné, nedochází k porušení kůže. 
Fotorejuvenace - omlazení pleti a odstranění strií, je léčebné působení Intenzivního pulzního světla pod povrchem kůže na metabolismus pleti.
Přístroj IPL Ariane od společnosti Eurofeedback získal na Expobeuty 2008 ocenění Zlatou medailí.

Strie (pajizévky) vznikají poškozením napjaté korové (spodní) vrstvy kůže, bez poškození (povrchní) epidermální vrstvy. Po prasknutí spodní vrstvy kůže vzniká na povrchu vtažená stříbřitá jizvička. Strie vznikají nejčastěji u žen v těhotenství, kdy je kůže změnou objemu napínána a "praská". Strie mohou také vznikat při dospívání (zaoblování) a i později při prudkých váhových výkyvech (nesprávné diety).
U mužů mohou strie vznikat také při vývoji maskulatury, zvláště při jejich překotném posilování nárůstu svalové hmoty a rovně při prudkých váhových výkyvech.

Jak se lze proti vzniku STRIÍ chránit?
Jak ji bylo shora uvedeno, jsou pro kůži zvláště nevhodné prudké váhové výkyvy. Po porodu by ženy měli používat (zejména na partie břicha) vhodné dermokosmetické přípravky a kompresní bandáže.

Jaké dermokosmetické přípravky doporučujete?
Náš salón poskytuje speciální značkové dermokosmetické přípravky (spol. Laboratoieres Renophase a spol. Simone MAHLER) pro domácí použití, jež je vhodné preventivně aplikovat již od počátku těhotenství i tehdy, kdy klient registruje výskyt strií a jako prevenci při prudším nárůstu svalové hmoty, při hubnutí a podobně.

Je možné se STRIÍ zcela zbavit?
Již vzniklých strií se bohužel zbavit nelze. Lze však jejich vzniku předcházet.

Lze odstranit patrnost STRIÍ?
Výrazné strie lze stejně jako jizvy ošetřením IPL (intenzivním pulzním světlem) ošetřit tak, že se zmírní barevná odlišnost od nepoškozené okolní kůže a mírně lze upravit nerovnost (oploštění) kůže. Tento zákrok je třeba pro konečný efekt několikrát opakovat.

aktuality lapuravita

odrazka Akce IPL - trvalá depilace - BEZPLATNÁ KONZULTACEUKÁZKA OŠETŘENÍ ZDARMA


Máte zájem o ošetření, ale stále bojuje s myšlenkou, zda lze skutečně chloupky odstranit NATRVALO?

Využijte bezplatnou konzultaci včetně ukázky ošetření ZDARMA.

více